Servoflex-Trio-SuperTec

Servoflex-Trio-SuperTec

Flexibilní cementová malta pro lepení velkoformátové dlažby

  • volitelná konzistence malty
  • umožňuje nalepení krytiny do celoplošného lepidlového lože technikou Floating bez nutnosti použít tekuté lepidlové lože
  • vhodná také pro přípravu přilnavých a vibrovaných emulzí
  • velmi vysoká vydatnost
  • použití v interiéru i exteriéru a pod vodou
  • bezpečně zpracovatelná i při nižších teplotách
  • pro vytápěné potěry, balkóny a terasy
  • podle EN 12 004 C2 E-S1
  • k dispozici je i bílá varianta pro průsvitné obklady
Image
Image

Vlastnosti a použití

Flexibilní, rychleschnoucí lepidlová malta pro lepení do tenkého a středně silného maltového lože na bázi cementu se zušlechťujícími polymerovými přísadami pro tloušťku vrstvy do 20mm. Použití v interiéru, exteriéru a pod vodou podle EN 12 004 C2 E-S1.

Servoflex-Trio-SuperTec je zvláště vhodný pro lepení velkoformátových keramických obkladů, jemné kameniny a vhodných obkladů z přírodního kamene na podmínečně deformovatelné podklady jako např. vytápěné potěry, monolitický beton (starý nejméně 3 měsíce) a další.

Při zvýšení množství přidávané vody na cca. 7,0 l/20 kg vznikne velmi pružná maltová konzistence, která umožňuje pokládku do zcela homogenního maltového lože bez výskytu dutých míst. Díky tomu odpadá nutnost použití lepení technologií buttering – floating. Při lepení obzvláště velkých formátů dlažby může být z důvodu dobrého uložení dlažby do lepidlového lože potřeba použít kontaktní způsob lepení buttering – floating.

Při lepení na vytápěné potěry lze podlahové vytápění po třech dnech v souladu s technologickým předpisem uvést do provozu (je třeba dodržovat příslušné normy a pokyny uvedené v technických listech).

 

Splňuje požadavky „Směrnice pro flexibilní malty“.  Pro průsvitné obkladové materiály je k dispozici bílá varianta lepidlové malty.

Kromě toho lze pomocí Servoflex-Trio-SuperTec připravit také vibrované emulze pro lepení keramických obkladů (a jemné kameniny) technologií vibrovaného lože a přilnavých emulzí pro zhotovení maltového lože na betonové povrchy. Je k dispozici zkušební certifikát vydaný sdružením Säurefliesner-Vereinigung e.V. (SFV), Grossburgwedel.

Popular Post

Máte otázky?

Kiesel - zákaznický servis

+420 607 807 000

DALŠÍ KONTAKTY

Image

KIESEL, s.r.o.
IČO 649 44 531
DIČ CZ64944531

Zapsán v OR vedeném městským
soudem v Praze odd. C, vložka 42 651

K Hrušovu 292/4
102 00 Praha-Štěrboholy


Kancelář pro vyřizování Vašich objednávek a hotovostní odběry otevřena:

pondělí - čtvrtek od 8.00 do 17.00 hod.
pátek od 8.00 do 14.00 hod.

Používáme cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookie.
Některé z nich jsou pro správné fungování nezbytné, jiné nám pomáhají zlepšovat tyto webové stránky.