Historie firmy Kiesel

Společnost KIESEL, s.r.o. byla založena v roce 1996. Po důkladné analýze trhu se rozhodla mateřská firma Kiesel Bauchemie GmbH (Esslingen, SRN) rozšířit své další trhy a podpořit distribuci  profesionálních výrobků i v České a Slovenské republice.


Společnost KIESEL, s.r.o. se stala reprezentantem dlouholeté a praxí osvědčené prodejní filozofie mateřské firmy, postavené na úzkém vztahu se zákazníkem, který se pak může opřít o spolehlivý technický servis, dokonalou organizaci a ochotu jednotlivých spolupracovníků.


Rodinná společnost Kiesel Bauchemie GmbH své výrobky vyvíjí a vyrábí již od roku 1959 pouze v jediném závodě v městečku Esslingen poblíž Stuttgartu. Tím mají zodpovědní pracovníci plnou a permanentní kontrolu nad celým výrobním procesem a dodržováním stálých receptur. Zákazník v Německu, USA, Polsku a tedy i České republice dostává naprosto identický produkt.


Společnost vynakládá každoročně nemalé částky na inovace jak výrobního procesu, tak na další vzdělávání svých zaměstnanců. Nové invence, ověřené laboratorní receptury a několikastupňová kontrola jsou atributy, které vedou k produkci nadstandardních hmot stavební chemie.


Být blíž řemeslníkům – to je nezanedbatelná součást při vývoji receptur. Výsledkem jsou pak ekologicky nezávadné a zdravotně šetrné hmoty, bez / nebo se značně sníženým podílem emisí, s redukcí škodlivého chrómu nebo s aktivními mikrobiologickými procesy (potlačení škodlivých látek v původních podkladech při rekonstrukcích).
© Kiesel, s.r.o. 2020. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.
Prosím, přečtěte si Prohlášení o ochraně osobních údajů ZDE.