PRODUKTY / Obklady a dlažba / SERVOFLEX Trio SuperTec

 

Servoflex–Trio-SuperTec
flexibilní malta na cementové bázi pro lepení do tenkého a středně silného lože


Servoflex_Trio_SuperTec.png

 

 

 

  • volitelná konzistence malty
  • umožňuje nalepení krytiny do celoplošného lepidlového lože technikou Floating bez nutnosti použít tekuté lepidlové lože
  • vhodná také pro přípravu přilnavých a vibrovaných emulzí
  • velmi vysoká vydatnost
  • použití v interiéru i exteriéru a pod vodou
  • bezpečně zpracovatelná i při nižších teplotách
  • pro vytápěné potěry, balkóny a terasy
  • podle EN 12 004 C2 E-S1
  • k dispozici je i bílá varianta pro průsvitné obklady
Vlastnosti a použití

BUDE DOPLŇENO

Flexibilní, rychleschnoucí lepidlová malta pro lepení do tenkého a středně silného maltového lože na bázi cementu se zušlechťujícími polymerovými přísadami pro tloušťku vrstvy do 20mm. Použití v interiéru, exteriéru a pod vodou podle EN 12 004 C2 E-S1.

Servoflex-Trio-SuperTec je zvláště vhodný pro lepení velkoformátových keramických obkladů, jemné kameniny a vhodných obkladů z přírodního kamene na podmínečně deformovatelné podklady jako např. vytápěné potěry, monolitický beton (starý nejméně 3 měsíce) a další.

 

Při zvýšení množství přidávané vody na cca. 7,0l / 20kg vznikne velmi pružná maltová konzistence, která umožňuje pokládku do zcela homogenního maltového lože bez výskytu dutých míst. Díky tomu odpadá nutnost použití lepení technologií buttering – foating. Při lepení obzvláště velkých formátů dlažby může být z důvodu dobrého uložení dlažby do lepidlového lože potřeba použít kombinovaný způsob lepení (Buttering/Floating).

 

Při lepení na vytápěné potěry lze podlahové vytápění po třech dnech v souladu s technologickým předpisem uvést do provozu (je třeba dodržovat příslušné normy a pokyny uvedené v technických listech).

 

Splňuje požadavky „Směrnice pro flexibilní malty“.  Pro průsvitné obkladové materiály je k dispozici bílá varianta lepidlové malty.

Kromě toho lze pomocí Servoflex-Trio-SuperTec připravit také vibrované emulze pro lepení keramických obkladů (a jemné kameniny) technologií vibrovaného lože a přilnavých emulzí pro zhotovení maltového lože na betonové povrchy. Je k dispozici zkušební certifikát vydaný sdružením Säurefliesner-Vereinigung e.V. (SFV), Grossburgwedel.

 

Technický list PDF
Bezpečnostní list
Technický list
Bezpečnostní list

 

 © Kiesel, s.r.o. 2020. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.
Prosím, přečtěte si Prohlášení o ochraně osobních údajů ZDE.