PRODUKTY / Obklady a dlažba / OKAMUL DF

 

Tekutá těsnící fólie Okamul DF


Okamul_DF.jpg

 

 

 

  • kontaktní izolace pod keramické obklady
  • vysoce flexibilní, výborná schopnost překlenovat trhliny
  • kontrolní zbarvení pro snadnou identifikaci jednotlivých vrstev
  • rychleschnoucí
  • pro třídy vlhkostního namáhání na stěnách A a A0 s certifikací
    „Všeobecného použití výrobku ve stavebním díle“
  • pro třídu vlhkostního namáhání na podlahách A0
  • podle DIN 18534 pro stěny a podlahy v prostorách s působením vody W0-I a W1-I a pro stěny v prostorách W2-I (bez třídy C)

Vlastnosti a použití
BUDE DOPLŇENO

Tekutá izolační fólie bez obsahu rozpouštědel připravená k okamžitému použití pro izolace povrchů konstrukcí v prostorách s výskytem vlhkosti nebo mokra pod keramické obklady a obklady z přírodního kamene na stěnách a na podlaze v interiéru.

Mezi takovéto prostory patří koupelny bez podlahového vtoku se sprchovým koutem nebo vanou, stěny v sanitárních prostorách ve veřejných nebo průmyslových budovách s podlahovými vtoky bez namáhání chemickými látkami.

Jako podklad jsou vhodné, podle třídy vlhkostního namáhání, například sádrové stěnové desky (DIN 12859), sádrokartonové a sádrovláknité desky (DIN 18180 popř. DIN EN 520 a DIN15283-2), omítky (DIN EN 998-1) maltové skupiny CS II + III + IV, beton (DIN EN 206), pórobetonové desky (DIN 4166), dutinové stěnové desky z lehkého betonu (DIN 18 148) nebo cementové potěry, anhydritové potěry a potěry z litého asfaltu (DIN EN 1383 popř. 18 560).

Pro provádění izolací jsou závazné údaje uvedené v DIN 18 534 a v technickém listě Odborného svazu dlažby a přírodního kamene (FFN) na téma kontaktní izolace.  Pokyny uvedené v těchto dokumentech je nutno dodržovat.

V kombinaci s níže uvedenými lepícími maltami Kiesel, těsnícími pásky Kiesel a  těsnícími manžetami Kiesel má výrobek certifikát „Všeobecného použití výrobku ve stavebním“ vystavený Ústavem pro zkoušky stavebních materiálů TU Braunschweig.

Servofix KM-F Plus
Servoflex K-Plus SuperTec
ServoStar® 2000 Flex .    


Technický list PDF
Bezpečnostní list
Technický list
Bezpečnostní list

 

 © Kiesel, s.r.o. 2020. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.
Prosím, přečtěte si Prohlášení o ochraně osobních údajů ZDE.