PRODUKTY / Podlahy a parkety / BAKIT ESP

 

Lepidlo pro neposuvné lepení parket
Bakit ESP


Bakit ESP

 

 

 

  • jednosložkové
  • připravené k okamžitému použití
  • neposuvné lepení podle normy DIN EN 14293
  • vysoká kohezní síla
  • velmi snadno roztíratelné
  • optimální tvarová stálost
  • receptura optimalizující spotřebu lepidla

Vlastnosti a použití

Jednosložkové lepidlo neobsahující rozpouštědla ani silikonové látky s velmi nízkými emisemi. Lepidlo má vynikající tvarovou stálost a velmi dobrou roztíratelnost. Je určené pro neposuvné lepení parket podle normy DIN EN 14293. V lepidle nejsou obsaženy žádné migrační složky. Vhodné pro různé druhy parket a mozaikových parket, vlysů na pero a drážku, vysokých lamelových parket 10 - 23mm, 10mm masivních lamelových parket, dřevěné dlažby RE/WE bez pojezdu vozidel, hotových dvou, tří a vícevrstvých parket ve formě desek nebo fošen, masivních dřevěných fošen. Před lepením krytin z exotických dřevin kontaktujte prosím nejprve techniky firmy Kiesel.

Lepidlo se dále používá pro lepení korkových podlahových krytin podle ISO 3813 popř. DIN EN 12104 a vícevrstvých korkových podlahových krytin se středovou vrstvou z MDF/HDF a korkového protitahu.

 

Pro lepení na cementové potěry, lité anhydritové potěry, dřevotřískové desky V 100 E1, OSB desky, opískovaný litý asfalt a na sanované podklady opatřené vhodnou stěrkou ze sortimentu Kiesel. Lepidlo je schválené pro použití v systému pro zvyšování kvality parketových podlah Kiesel Bakit. Bakit ESP lze použít na řadě různých druhů podkladů bez předchozí aplikace přednátěru. 

 

Technický list PDF
Bezpečnostní list
Technický list
Bezpečnostní list

 

 © Kiesel, s.r.o. 2020. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.
Prosím, přečtěte si Prohlášení o ochraně osobních údajů ZDE.