PRODUKTY / Desky a oddělovací tkaniny / Okalift SuperChange Gewebe

 

Okalift SuperChange Gewebe
Odnímatelná a separační tkanina


Okalift SuperChange

 

 

 

 

 

  • dělitelná, dvouvrstvá polyesterová tkanina s velmi vysokou pevností
  • pro zhotovení odnímatelných krytin na stěnách a podlaze
  • pod keramické dlažby a dlažby z přírodního kamene, elastické a textilní krytiny a dřevěné podlahy
  • má separační účinek a překlenuje trhliny
  • pro použití v interiéru
  • jako odnímatelný a výměnný systém na stávajících starých krytinách

 

 

Popis výrobku
BUDE DOPLŇENO
Dvouvrstvou tkaninu Okalift SuperChange lze použít na běžných nosných stavebních savých i nesavých podkladech jako jsou například cementové a anhydritové potěry a to i s teplovodním podlahovým vytápěním, omítky, sádrokarton, pórobeton, staré keramické dlažby, teraco, konstrukce z prvků suché výstavby, sádrové stavební desky, dostatečně stabilní šroubované dřevotřískové konstrukce (pouze v suchých prostorách), betonové prefabrikáty a monolitický beton.

Tkanina se používá pro separaci vrstev a snížení pnutí mezi vrchní vrstvou krytiny a podkladem. Vznikající smyková napětí a tahové síly se ve vložené vrstvě separační tkaniny v nejvyšší možné míře vyrovnávají. Tkanina je vhodná pro nosné podklady s mírným sklonem k deformacím a vzniku trhlin jako například beton nebo potěr se smršťovacími trhlinami bez výškového přesazení apod.

Pro aplikace v místech s různým stupněm namáhání – od bytové výstavby až po výstavní prostory, autosalóny s vystavenými osobními automobily či veletrhy. U tvrdých podlahových krytin jako například dlažba, přírodní kámen či parkety může docházet v závislosti na způsobu chůze a režimu zouvání obuvi ke změnám ve vnímání kročejového hluku v místnosti.
Díky inovativnímu systému Okalift SuperChange lze vhodné podlahové krytiny rychle, snadno a s omezením prašnosti opětovně sejmout. Dokonce i stěnové desky systémů suché výstavby lze bez poškození opatřit opakovaně obkladem.

V případě renovací se obě vrstvy tkaniny oddělí a tím se oddělí podlahová krytina nebo obklad od podkladu. Nově pokládaná krytina se pak může nalepit opět přímo na tento podklad na nově nalepenou tkaninu Okalift SuperChange.
Na pevně držících starých krytinách jako například keramické dlaždice, obklady z přírodního kamene, homogenní PVC krytiny lze tkaninu Okalift SuperChange použít jako snímatelný a výměnný systém.

Technický list PDF
Technický list

 

 © Kiesel, s.r.o. 2020. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.
Prosím, přečtěte si Prohlášení o ochraně osobních údajů ZDE.