PRODUKTY / Podlahy a parkety / SERVOPLAN S 111

 

Rychle tvrdnoucí stěrková hmota
Servoplan S 111


Servoplan S 111

 

 

 

  • u nesavých podkladů není nutno provádět přednátěr
  • tloušťka stěrkové vrstvy 1– 40 mm
  • samonivelační, velmi dobré rozlévací vlastnosti
  • vysoká konečná pevnost
  • pro použití v interiéru i exteriéru**
  • vhodná pro nášlapné vrstvy podlah v suchém prostředí

Vlastnosti a použití
BUDE DOPLŇENO

Rychle tvrdnoucí stěrková hmota na bázi cementu s přísadou velmi kvalitních polymerů, trvale hygienizující určená pro stěrkování a vyrovnávání podkladů do tloušťky stěrkové vrstvy 40 mm. Po provedení stěrky lze téměř okamžitě začít pokládat podlahovou krytinu. Na minerálních podkladech jako např. beton, cementový nebo anhydritový potěr je stěrka od minimální tloušťky 5 mm a v kombinaci s epoxidovým základovým nátěrem Okapox GF vhodná i jako finální nášlapná vrstva pro podlahy s pojezdem paletových vozíků. Ve spojení s ochrannou vrstvou, například nátěrem, jí lze použít jako finální užitnou vrstvu v garážích, skladových halách, sklepních prostorách a podobně.

V kombinaci s kontaktní izolací je v prostorách s třídou vlhkostního namáhání 0, A0 a B0 popř. pro kategorie účinků vody W0-I až W3-I bez chemického namáhání podle DIN 18534 vhodná pod keramické dlažby a dlažby z přírodního kamene, elastické a textilní podlahové krytiny jakož i pod parkety.

Servoplan 111 lze použít také na litý asfalt třídy tvrdosti IC 10 (avšak nikoliv jako nášlapnou vrstvu) a na přestěrkování síťových topných rohoží. Pro zvýšení pevnosti v tahu a ohybu lze do stěrky přidat výztužná vlákna Kiesel Armierungsfasern.


Technický list PDF
Bezpečnostní list
Technický list
Bezpečnostní list

 

 © Kiesel, s.r.o. 2020. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.
Prosím, přečtěte si Prohlášení o ochraně osobních údajů ZDE.