PRODUKTY / Podlahy a parkety / OKAMUL PU

 

Dvousložkové polyuretanové lepidlo Okamul PU


Okamul PU

 

 

 

  • neobsahuje rozpouštědla
  • univerzální použití
  • lehce roztíratelné
  • použití v interiéru i exteriéru
  • odolné proti vlhkosti a povětrnostním vlivům
  • určeno pro prostory s nejvyšším namáháním

Vlastnosti a použití
BUDE DOPLŇENO

Dvousložkové polyuretanové lepidlo s velmi nízkými emisemi škodlivin, neobsahující rozpouštědla, určené pro lepení gumových podlahových krytin (ve formě čtverců do tloušťky 10mm se zbroušenou nebo vzorovanou spodní stranou), umělé trávy, venkovních sportovních povrchů, homogenních i heterogenních krytin z PVC (designové krytiny) ve formě čtverců a pruhů jakož i podložek z gumy nebo korko-gumového granulátu.

Okamul PU je dále vhodný pro lepení parket malých formátů jako jsou mozaikové parkety, vysoké lamelové parkety, dvouvrstvé hotové parkety a krátké vlysy, izolačních desek Kiesel, izolačních desek Okaphone a oddělovacích podložek Okavlies.

Okamul PU je vhodný na suché, savé i nesavé podklady jako jsou například cementové a anhydritové potěry, potěry z litého asfaltu, beton, dřevěné podklady (dřevotřískové desky, OSB desky), keramické, kamenné nebo kovové podklady. Okamul PU lze použít ve vysoce namáhaných prostorách v komerčních a průmyslových aplikacích v interiéru i exteriéru. Okamul PU je po vytvrzení vazko-elastický, tvrdý a odolný proti vlhkosti a povětrnostním vlivům.   

 

Technický list PDF
Bezpečnostní list
Bezpečnostní list
Technický list
Bezpečnostní list
Bezpečnostní list

 

 © Kiesel, s.r.o. 2020. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.
Prosím, přečtěte si Prohlášení o ochraně osobních údajů ZDE.