PRODUKTY / Podlahy a parkety / BAKIT PV - Universal

 

Disperzní přednátěr Bakit PV - Universal

Bakit PV Universal

 

 

 

 • velmi nízké emise škodlivin
 • pro savé podklady
 • připraven k okamžitému použití
 • vhodný pro všechna lepidla na parkety řady Bakit na bázi SMP
 • vhodné pro podlahy s podlahovým vytápěním

Vlastnosti a použití

Disperzní přednátěr neobsahující rozpouštědla, s velmi nízkými emisemi škodlivin pro vysokou přilnavost. Je vhodný pro savé podklady pro přímé lepení parket všemi SMP lepidly na parkety z řady Bakit i pro následné stěrkování stěrkami Servoplan, Servofix a Servoalpha. Při pokládce parket používejte vhodné stěrkové hmoty Kiesel. Výrobek není vhodný pro použití na nesavých podkladech, bitumenových lepidlech ani na zbytcích vodou rozpustných lepidel (například sulfitový louh). Bakit PV-Universal nelze použít jako vrstvu zabraňující prostupu vlhkosti nebo pro zpevňování potěrů.

 

Technické údaje

Barva zelená
Použití interiér
Spotřeba 100 – 150 g/m2
Min. teplota podlahy +17°C
Doba schnutí * podklady na bázi cementu:
před stěrkováním a přímým lepením asi 12 hodin
anhydritové potěry:
před stěrkováním a přímým lepením nejméně 24 hodin
Podlahové vytápění vhodný
GISCODE D 1 podle TRGS 610
EMICODE EC 1 podle GEV
Skladování chránit před mrazem, skladovatelnost cca. 12 měs.
* doba schnutí je vztažena na 20°C a 50% relativní vzdušné vlhkost. Vyšší teploty a nižší vlhkost vzduchu tyto hodnoty odpovídajícím způsobem zkracují, nižší teploty a vyšší vlhkost vzduchu je prodlužují.

 

Příprava podkladu


Podklad musí být vyzkoušen a připraven podle VOB díl C, DIN 18 356 „Parketářské práce“ a podle současného stavu úrovně techniky. Podklady musí být předem ošetřeny podle technického listu BEB „Posuzování a příprava podkladů“, jakož i podle Technického listu TKB-8.

 

Zpracování

Bakit PV - Universal před použitím dobře protřepejte, případně promíchejte. Pak nezředěný nanášejte na podklad pomocí válečku z beránčí vlny s krátkým chlupem. Dbejte, aby na povrchu nevznikaly louže a aby nebyl výrobek nanášen v příliš tlusté vrstvě.

Stěrkování nebo lepení podlahové krytiny lze zahájit až po úplném zaschnutí. Nepoužívat pro přímé lepení lepidlem Bakit PU-P a BAKIT PU-P1K.


Spotřeba


100 - 150 g/m2

 

Čištění

Nářadí očistěte ihned po použití vodou.

 

Upozornění

Uvedené údaje, zvláště návrhy na zpracování a použití našich výrobků jsou založeny na našich znalostech a zkušenostech. Z důvodu různorodosti materiálů a pracovních podmínek doporučujeme v každém případě provést dostatek zkušebních vzorků pro ověření vhodnosti našich výrobků pro zamýšlený pracovní postup a účely. 

Vydáním tohoto technického listu ztrácejí všechna předchozí vydání platnost.

Dbejte na dodržování pokynů uvedených v technickém listu výrobku www.kiesel.cz a v bezpečnostních listech na internetových stránkách www.kiesel.com/sidacz/.

 

Balení

Balení   číslo výrobku EAN
96 x 5kg plastové kanystry 40003 4015705400037

 

Stav

25.07.2018lo

     
   

VYTISKNOUT

 

 © Kiesel, s.r.o. 2015. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.
Prosím, přečtěte si Prohlášení o ochraně osobních údajů ZDE.